fotografia / rodzaje zdjęć / fotomontaż

Fotomontaż 


Fotomontaż to coraz częstej wykorzystywana forma fotografii. Polega na utworzeniu jednego obrazu z kilku kompozycji. Wykorzystuje się do tego odbitki fotograficzne lub wydruki. Fotomontaż można wykonać w fotografii tradycyjnej oraz w cyfrowej wersji. Aktualnie najlepszy efekt uzyskuje się przy użyciu komputerów. Nowoczesna technologia sprawia, że fotografia wygląda bardzo naturalnie.


Fotomontaż służy głównie do manipulowanie odbiorcami. Wykorzystać można go do oczernienie danej osoby. Jednak jego zastosowanie rozszerza się. Specjaliści od reklamy często sięgają do technik fotomontażu, by uzyskać niecodzienny efekt. Reklamowany produkt prezentowany jest wówczas w nierealnej sytuacji, co prowadzi do zwiększenia zainteresowania danym towarem.

Fotomontaż

Odszkodowania Wrocław
Polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją